Kuchnia gruzińskaData: 24.07.2024 godz. 17:00


Czas trwania: 4 h


Wolne miejsca: 11


Cena: 270 zł    cena zawiera →


Menu:

Badridżani – czyli gruzińskie roladki z bakłażana z pastą orzechową ze świeżym granatem

Chaczapuri - czyli tradycyjny placek z ciągnącym się serem pełen smaków

Chinkali czy też w oryginalnej wersji khinkali - pierogi o charakterystycznym kształcie sakiewek wypełnione aromatycznym farszem mięsnym


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Chinkali, Chaczapuri i inne specjały kuchni gruzińskiej czekają na Was do wykonania na warsztatach kulinarnych.

Jak się je w Gruzji ??? Ano obficie, stosunkowo prosto i na pewno pysznie - no bo jak tu nie kochać mącznych, drożdżowych dań do których mamy tak ogromną słabość. Gruzja granatem, bakłażanem i sokiem z wingron płynie. Niewątpliwie te dania pozostaną Waszymi wiernymi towarzyszami na śniadanie, obiad czy kolację.

Serdecznie zapraszamy po ogromną dawkę energii, zabawy i ciekawostek.

Prowadzący:
Anna Kawa-Kułyk

Finalistka V edycji MASTERCHEF.

Żona, córka, mama dwójki wspaniałych dzieciaczków. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Gotuje z pasji dla pasji i z pasją od najmłodszych lat. Miłośniczka kuchni włoskiej, francuskiej  i południowo-amerykańskiej.

Właścicielka bloga przestrzenkavy na którym dzieli się swoimi wariacjami kuchennym. Dzieciństwo spędziła w podróży między Śląskiem i Podhalem, dlatego jest temperamentna i uparta, że hej. Te…

więcej ►