Pierniczki - warsztaty dla dzieci 5-7 latData: 06.12.2022 godz. 17:00


Czas trwania: 2,5 h


Wolne miejsca: 5


Cena: 150 zł    cena zawiera →


Menu:

- pierniczki (pieczenie + dekorowanie)

- korzenna gorąca czekolada z bitą śmietaną


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Świąteczne pierniczki same się nie upieką! Wszystkie dzieci zapraszamy do studia, by wspólnie upiec pachnące pierniczki. Wykonanie ciasta piernikowego, wykrawanie bajecznych wzorów , a na koniec najlepsze – dekorowanie.

Bez dwóch zdań potrzebni są tu najmłodsi cukiernicy, którzy zdążą upiec i udekorować te aromatyczne ciasteczka jeszcze przed pojawieniem się wigilijnej pierwszej gwiazdki. Czy podołają zadaniu? Nie wątpimy!

U nas nie ma rzeczy niemożliwych 😉

 

A ile będzie przy tym zabawy!

Prowadzący:
Justyna Dragan

Fotograf i stylistka kulinarna. Od 2015 r. blogerka, która dzieli się ze swoimi czytelnikami sprawdzonymi przepisami i tajnikami cukiernictwa. To właśnie cukiernictwo jest jej ogromną pasją i przysłowiowym „konikiem”. Na swoim koncie ma już własną książkę kucharską, liczne ebooki i współprace z wieloma znanymi markami. Wczesne pobudki, mocny trening i smaczne jedzenie to zdecydowanie jej przepis na udany dzień 😊.

więcej ►