Warsztat charytatywny z Mateuszem Kręciną i Karoliną ŻmijewskąData: 28.12.2017 godz. 16:00


Czas trwania: 5 h


Wolne miejsca:


Cena: 70 zł    cena zawiera →


Menu:

Bigos staropolski z dziczyzną, suszonymi śliwkami i suszonymi grzybami

Barszcz na prawdziwym zakwasie


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Dołączamy do wyjątkowej inicjatywy, jaką jest Sylwester z Ubogimi 2017/2018 w Katowicach - sylwestrowe spotkanie dla 200 osób bezdomnych i ubogich organizowane przy udziale 150 wolontariuszy!

Weź udział w naszym warsztacie i pod okiem wyjątkowego prowadzącego MATEUSZA KRĘCINY - uczestnika programu TOP CHEF Polska, szefa
restauracji Strefa 321, przygotuj prawdziwy staropolski bigos dla gości inicjatywy Sylwester z Ubogimi w Katowicach (sylwesterzubogimi.pl)!

Podczas warsztatu również KAROLINA ŻMIJEWSKA - nasza trenerka kulinarna, blogerka - na tę samą imprezę przygotuje barszcz na prawdziwym zakwasie.

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży wejściówek zostaną w całości przeznaczone na zakup składników do naszych potraw, a ewentualna reszta zostanie przekazana na cel organizacji Sylwestra z Ubogimi.

Zrób pod koniec roku coś dobrego dla innych, a przy okazji naucz się od najlepszych jak przygotować tradycyjne potrawy, które być może powtórzysz na sylwestrowym przyjęciu!

Prowadzący:
Mateusz Kręcina

Szef kuchni, uczestnik piątej edycji Top Chef, #patochef, jeden z założycieli portalu prostowgastro.pl, sędzia zawodów kulinarnych i nauczyciel. Prowadzi warsztaty w całej Polsce ze znanymi kucharzami. Pracował przy projekcie „Akuna gotuj zdrowo”. Swoje kulinarne umiejętności rozwijał słuchając porad wielu spotkanych na swojej drodze znaczących osobistości świata kuchni. Do prawdziwej pasji kreatywnego gotowania zachęcał go Tomasz Łapiński.

Swoje doświadczenia zbierał w… więcej ►