Tłusty czwartek- pączki i pączusie z całego świataData: 28.02.2019 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 10


Cena: 160 zł    cena zawiera →


Menu:

1. pieczone fit pączki z różą

2. indyjskie pączusie w syropie kardamonowym

3. wegańskie pączki kokosowe

4. tradycyjne pączki z budyniem


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Karnawałowy Tłusty Czwartek swoją nazwę wywodzi od tłustych biesiad, obchodzonych niezwykle hucznie i wesoło na koniec karnawału. Z tej okazji „Król Pączek” zagości w naszym Studiu kulinarnym.

To wszystko za sprawą Agnieszki Jasińskiej, która o pieczeniu pączków i innych smażonych słodkościach opowie Wam wszystko!

Sami przygotujecie ciasto według tradycyjnej receptury, ale nadzienia i polewy zaskoczą was nowoczesnym smakiem i aromatem. Studio kulinarne zamieni się tego
dnia w cudowną Pączkarnię, z której zabierzecie do domu przez Was samodzielnie przygotowane słodkie oraz cudnie pachnące wypieki!

Prowadzący:
Agnieszka Jasińska

Pasjonatka zdrowej i aromatycznej kuchni, która udowadnia, że warto podążać za marzeniami. Miłośniczka słodkości i deserów, która przedstawia oczywiste składniki w nowoczesnym i smacznym wydaniu. Bazuje na świeżych i sezonowych składnikach, bo uważa, że w nich jest to co w smaku jest najważniejsze. Uczestniczka zagranicznych kursów kulinarnych, gdzie pod czujnym okiem mistrzów kuchni szlifowała kunszt tradycyjnych zagranicznych… więcej ►