Truskawki nadchodząData: 28.05.2018 godz. 17:00


Czas trwania: 3 h


Wolne miejsca: 3


Cena: 130 zł    cena zawiera →


Menu:

TARTA MIGDAŁOWO - TRUSKAWKOWA

CRUMBLE – KRUSZONKI

TRUSKAWKOWE WIANKI


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Smak i zapach zbliżającego się lata? Skarbnica wielu witamin i minerałów; naturalny kosmetyk i źródło dobrego samopoczucia? Tak, to TRUSKAWKA.

To owoc nadający się do zapiekania, miksowania i dekorowania. Z pomocą truskawek można wyczarować prawdziwe rarytasy! Na zbliżających się warsztatach poznamy nie tylko znakomite przepisy, ale i dowiemy się m.in. skąd truskawka pochodzi i kto był inicjatorem jej powstania. Wow!

Prowadzący:
Kamil Zdziebłowski

Cukiernik z zawodu, lecz przede wszystkim z pasji. Niekwestionowany miłośnik orzechów, pistacji i malin. Zwolennik tradycyjnych smaków w nowoczesnych formach i wielbiciel awangardowych połączeń w zestawach klasycznych. Specjalizuje się w dekoracji tortów. W życiu nie boi się nowych wyzwań i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Zaangażowany w pracę i ludzi, kocha spędzać czas na łonie natury. Prywatnie interesuje się behawiorystką… więcej ►