Świąteczne wypiekanie pierniczków i proste zdobienieData: 04.12.2017 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 12


Cena: 110 zł    cena zawiera →


Menu:

Pierniczki z kawą

Pierniczki z cukrem muscovado

Pierniczki z dżemem


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Nie tylko dlatego, że bardzo rodzinny, ale również dlatego, że niesie z sobą cudowne zapachy, które przenikają do każdego zakamarka domu, tworząc niezwykłą atmosferę. Z pewnością nie będę osamotniona w twierdzeniu, że nieodzowną częścią Świąt Bożego Narodzenia jest wypiekanie pierniczków, których aromat przywołuje na myśl najprzyjemniejsze chwile. Dlatego serdecznie zapraszam na warsztaty, podczas których upieczemy aż trzy rodzaje tych korzennych ciasteczek i ozdobimy podstawowym lukrem.

Prowadzący:
Anna Urbańczyk

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, z zawodu asystentka, z pasji domowy cukiernik. Od 2013 roku autorka blogu swiatwypiekow.pl , na którym dzieli się przepisami na różnego rodzaju ciasta, torty i ciasteczka. Miłośniczka książek i dobrego jedzenia. W myśl zasady, że mili ludzie karmią innych ciastem, obdarowuje swoimi wypiekami wszystkich dookoła.

więcej ►