Świąteczne wypiekanie ciast i ciasteczekData: 18.12.2017 godz. 17:00


Czas trwania: 4h


Wolne miejsca: 12


Cena: 170 zł    cena zawiera →


Menu:

-Sernik korzenny

-Kruche rogaliki z nadzieniem makowym

-Torcik orzechowo – kajmakowy


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Święta to niewątpliwie czas słodkości. Stoły nakryte białym obrusem uginają się od serników, makowców i ciasteczek. Na choinkach wiszą pierniczki, a w karcie dwunastu wigilijnych dań tradycyjne makówki lub kutia. Jednak obok klasycznych słodyczy, na bożonarodzeniowych stołach coraz częściej goszczą propozycje nowoczesne. Również takie wypieki będzie można poznać podczas warsztatów świątecznych. Na warsztatach wykonamy : ciasto kruche, ciasto biszkoptowe, krem do tortu, polewę z palonego cukru, masę serową, masę makową.

Każdy uczestnik warsztatu zaniesie do domu własnoręcznie wykonany sernik, torcik oraz rogaliki.

Prowadzący:
Kamil Zdziebłowski

Cukiernik z zawodu, lecz przede wszystkim z pasji. Niekwestionowany miłośnik orzechów, pistacji i malin. Zwolennik tradycyjnych smaków w nowoczesnych formach i wielbiciel awangardowych połączeń w zestawach klasycznych. Specjalizuje się w dekoracji tortów. W życiu nie boi się nowych wyzwań i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Zaangażowany w pracę i ludzi, kocha spędzać czas na łonie natury. Prywatnie interesuje się behawiorystką… więcej ►