Party time! Zaproś znajomych!Data: 26.02.2019 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 14


Cena: 160 zł    cena zawiera →


Menu:

1. tartaletki na cieście francuskim z karmelizowaną cebulą

2. buraczane bliny z łososiem

3. karmelizowane brzoskwinie nadziewane kozim serem

4. muffiny czekoladowe z konfiturą śliwkową


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Koniec karnawału to czas na zabawę! W związku z tym zabierzcie znajomych i przyjdzie do nas na ostatkową imprezę. Pokażemy jak przygotować pyszne przekąski, które wcale nie zabiorą Wam dużo czasu, a dadzą mnóstwo dobrej zabawy. Tartaletki rodem z Francji przeniosą Was w czasie i pokażą uroki tradycyjnej francuskiej kuchni. Bliny buraczane jadało się w Polsce na salonach w szczególności w ostatnim tygodniu przed wielkim postem. Karmelizowane brzoskwinie to rarytas sam w sobie, a dodatek sera koziego powoduje, że danie wchodzi na wyższy level smakowy.

Nie ma dobrej imprezy bez babeczek muffinowych, a te czekoladowe są obłędne!

Chyba nie musimy Was więcej przekonywać byście zamknęli z nami karnawał?

Prowadzący:
Agnieszka Jasińska

Pasjonatka zdrowej i aromatycznej kuchni, która udowadnia, że warto podążać za marzeniami. Miłośniczka słodkości i deserów, która przedstawia oczywiste składniki w nowoczesnym i smacznym wydaniu. Bazuje na świeżych i sezonowych składnikach, bo uważa, że w nich jest to co w smaku jest najważniejsze. Uczestniczka zagranicznych kursów kulinarnych, gdzie pod czujnym okiem mistrzów kuchni szlifowała kunszt tradycyjnych zagranicznych… więcej ►