Makaroniki - nowe smakiData: 14.07.2020 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 12


Cena: 220 zł    cena zawiera →


Menu:

Makaroniki o smaku marakui

Makaroniki o smaku czekolady z chili

Makaroniki jagodowe

Makaroniki orzechowe


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Makaroniki - to od wielu lat jedne z najmodniejszych francuskich słodkości, znane na całym świecie. Te cudowne, kolorowe ciasteczka coraz częściej goszczą i na polskich stołach. Makaroniki to - nieodzowny element niemalże każdego słodkiego weselnego stołu. Na popularności zyskują też w zwykłych domach stanowiąc słodkie zwieńczenie rodzinnych uroczystości. Genialne w formie podziękowań dla gości, jako prezent i dekoracja tortu.

Po prostu-vive les macarons!

Prowadzący:
Kamil Zdziebłowski

Cukiernik z zawodu, lecz przede wszystkim z pasji. Niekwestionowany miłośnik orzechów, pistacji i malin. Zwolennik tradycyjnych smaków w nowoczesnych formach i wielbiciel awangardowych połączeń w zestawach klasycznych. Specjalizuje się w dekoracji tortów. W życiu nie boi się nowych wyzwań i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Zaangażowany w pracę i ludzi, kocha spędzać czas na łonie natury. Prywatnie interesuje się behawiorystką… więcej ►