Lukier królewski dla początkujących - warsztaty dekorowania ciasteczek dla dorosłych - cz 2Data: 19.09.2017 godz. 16:30


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 7


Cena: 130 zł    cena zawiera →


Menu:

- jak przygotować lukier królewski (trzy konsystencje)

- jak wykonać kontur, prostą koronkę

- jak wykonać efektowne kwiatuszki

- technika “wet on wet” i pikowany wzór


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Wielu ludziom lukier królewski kojarzy się tylko i wyłącznie z dekorowaniem świątecznych pierniczków. Chcę Wam jednak udowodnić, że lukrowanie ciasteczek nie koniecznie musi być częścią tylko i wyłącznie świąt Bożego Narodzenia. Elegancko zapakowany zestaw własnoręcznie ozdobionych ciasteczek będzie świetnym prezentem dla mamy, taty, młodej pary i każdego solenizanta.

Podczas warsztatów dowiecie się jak przygotować idealny lukier królewski (poznamy trzy konsystencje) , pokażę jak wykonać kontur, prostą koronkę, a także efektowne kwiatuszki (tym razem nie będą to różyczki). Pokażę technikę „wet on wet” i wykonamy pikowany wzór na ciasteczkach.

Prowadzący:
Anna Urbańczyk

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, z zawodu asystentka, z pasji domowy cukiernik. Miłośniczka książek i dobrego jedzenia. W myśl zasady, że mili ludzie karmią innych ciastem, obdarowuje swoimi wypiekami wszystkich dookoła.

więcej ►