Kuchnia włoska z Matteo BrunettiData: 02.02.2019 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 4


Cena: 290 zł    cena zawiera →


Menu:

Przystawka: mozzarella in carozza

Danie główne: pasta alla carbonara

Deser: semifreddo al tiramisù


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Kuchni włoskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy na warsztaty kulinarne z Włochem Matteo Brunetti, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat.

Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Matteo jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Jego pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzi z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem.

Prowadzący:
Matteo Brunetti

Matteo Brunetti jest youtuberem, finalistą 6 edycji programu MasterChef. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Wielokrotnie dał temu dowód zaskakując jurorów i… więcej ►