Gotowanie od podstaw - Rodzinny obiadData: 12.03.2019 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 14


Cena: 160 zł    cena zawiera →


Menu:

1. najlepszy domowy rosół

2. nowoczesna pomidorowa na styl włoski

3. domowy mielony w nowej odsłonie

4. szybkie pomysłowe surówki w 10 min.


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów pt Gotowanie od podstaw. Początki Twojego gotowania nie muszą być nużące i monotematyczne. Zrób to z nami.

Zaproponujemy proste potrawy, domowe smaki, wzorcowe przepisy. Zapraszamy do naszej kuchni po same klasyki. No bo jak nazwiesz rosół, pomidorową czy kotlet mielony? Albo naleśniki, racuchy i pierogi?

Te warsztaty są dla każdego kto stawia pierwsze kroki w kuchni i chce opanować najważniejsze potrawy. Będą też odpowiednie dla starszych nastolatków wchodzących w dorosłe życie.

Prowadzący:
Agnieszka Jasińska

Pasjonatka zdrowej i aromatycznej kuchni, która udowadnia, że warto podążać za marzeniami. Miłośniczka słodkości i deserów, która przedstawia oczywiste składniki w nowoczesnym i smacznym wydaniu. Bazuje na świeżych i sezonowych składnikach, bo uważa, że w nich jest to co w smaku jest najważniejsze. Uczestniczka zagranicznych kursów kulinarnych, gdzie pod czujnym okiem mistrzów kuchni szlifowała kunszt tradycyjnych zagranicznych… więcej ►