Festiwal pierogów świataData: 26.03.2019 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 0


Cena: 160 zł    cena zawiera →


Menu:

indyjskie samosy

chińskie baobao

tybetańskie momo

tureckie manti

gruzińskie chinkali


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Pierogi są znane i lubiane w każdym zakątku świata, również w Zabrzu!

W zależności od kraju są one inaczej przygotowywane. Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami. Zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również
bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone - możliwości jest właściwie nieskończona liczba.

Będziecie mieli okazję przygotować pierogi tureckie, chińskie, japońskie, tybetańskie czy hinduskie. Dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Zapraszamy na niezwykłą, pierogową ucztę smile

Prowadzący:
Agnieszka Jasińska

Pasjonatka zdrowej i aromatycznej kuchni, która udowadnia, że warto podążać za marzeniami. Miłośniczka słodkości i deserów, która przedstawia oczywiste składniki w nowoczesnym i smacznym wydaniu. Bazuje na świeżych i sezonowych składnikach, bo uważa, że w nich jest to co w smaku jest najważniejsze. Uczestniczka zagranicznych kursów kulinarnych, gdzie pod czujnym okiem mistrzów kuchni szlifowała kunszt tradycyjnych zagranicznych… więcej ►