Domek z piernika - warsztaty dla dzieci 6-10 latData: 17.12.2018 godz. 17:00


Czas trwania: 3 h


Wolne miejsca: 1


Cena: 140 zł    cena zawiera →


Menu:

Dekorowanie domku z piernika

Wykonanie z masy cukrowej choinki i aniołka


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Kiedy w domu pachnie piernikiem, to znak, że zbliżają się najpiękniejsze Święta w roku – Boże Narodzenie. Ciasto piernikowe, z którego wykonuje się zarówno pierniczki choinkowe jak i popularne domki, jest niezwykle proste w przygotowaniu. Własnoręczna dekoracja zaś, to znakomita zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Wystarczy trochę lukru, garść kolorowych dekoracji, szczypta wyobraźni i piękna piernikowa chatka gotowa!

Prowadzący:
Kamil Zdziebłowski

Cukiernik z zawodu, lecz przede wszystkim z pasji. Niekwestionowany miłośnik orzechów, pistacji i malin. Zwolennik tradycyjnych smaków w nowoczesnych formach i wielbiciel awangardowych połączeń w zestawach klasycznych. Specjalizuje się w dekoracji tortów. W życiu nie boi się nowych wyzwań i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Zaangażowany w pracę i ludzi, kocha spędzać czas na łonie natury. Prywatnie interesuje się behawiorystką… więcej ►