Cuda z piernikaData: 03.12.2018 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 4


Cena: 140 zł    cena zawiera →


Menu:

-tort piernikowy

-lebkuchen (tradycyjne Bożonarodzeniowe niemieckie pierniczki)

-syrop korzenny

-likier czekoladowo-piernikowy


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Jest taki czas w ciągu roku, który wszystkim kojarzy się z piernikami. Czy to w wersji małych uroczych ciasteczek, czy ciasta przekładanego z ręcznie robionymi powidłami śliwkowymi. Niektórzy wieszają pierniczki na choinkach, inni dekorują nimi mieszkania, a jeszcze inni po prostu wolą je zjeść.

Jedno jest pewne, zapach przypraw korzennych unoszących się w całym domu zawsze zwiastuje to samo – nadchodzące Boże Narodzenie.

Prowadzący:
Kamil Zdziebłowski

Cukiernik z zawodu, lecz przede wszystkim z pasji. Niekwestionowany miłośnik orzechów, pistacji i malin. Zwolennik tradycyjnych smaków w nowoczesnych formach i wielbiciel awangardowych połączeń w zestawach klasycznych. Specjalizuje się w dekoracji tortów. W życiu nie boi się nowych wyzwań i wciąż wyznacza sobie nowe cele. Zaangażowany w pracę i ludzi, kocha spędzać czas na łonie natury. Prywatnie interesuje się behawiorystką… więcej ►