Burgery - kurs kulinarnyData: 29.06.2021 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4h


Wolne miejsca: 12


Cena: 260 zł    cena zawiera →


Menu:

Wstęp : Przygotowanie pieczywa od podstaw i pyszna sałatka.

Odsłona 1 : Burger łososiowy z majonezem pesto i pieczywem focaccia

Odsłona 2 : Burger krewetkowy z remoladą

Odsłona 3 : Burger wołowy z grillowanym jabłkiem

Odsłona 4 : Flambirowany ananas z malinowym sorbetem


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Burgery można przyrządzać na wiele sposobów.

Właściwie nie są to ściśle określone przepisy, lecz raczej zaproszenie do improwizowania zgodnie z porywami serca. Ja jednak postaram się dla Was te porywy serca okiełznać i ubrać w kulinarne receptury, tak, by każdy mógł cieszyć się smakiem własnoręcznie przygotowanego burgera i to od A do Z. Bo w tym wyjątkowym daniu każdy składnik ma znaczenie.

Tak więc wspólnie upieczemy bułki, zrobimy sosy, wybierzemy dodatki, w końcu zajmiemy się mięsem. Nie zapomniałem absolutnie o jaroszach, więc nawet jeśli nie jesz mięsa, przygotujemy wspólnie burgery bez niego.

Zapraszamy.

Prowadzący:
Artur Kupczyk

Kucharz, technolog żywienia, muzyk, prozaik i poeta – wieloletni szef kuchni w hotelach w Polsce i poza granicami, doradca kulinarny oraz lider rockowej formacji Strange.

Absolwent tyskiego Zespołu Szkół Spożywczo – Usługowych i Technikum Gastronomicznego.

A co mówi o sobie: „Nikt nie jest doskonały, nikt nie posiadł wiedzy absolutnej i umiejętności skończonych. Z pokorą przyjmuję każdy dzień w kuchni,… więcej ►