Babeczkowe szaleństwoData: 06.05.2019 godz. 17:00


Czas trwania:


Wolne miejsca: 10


Cena: 150 zł    cena zawiera →


Menu:

1. Cytrynowe babeczki z kremem mascarpone z mlekiem skondensowanym.

2. Obłędnie czekoladowe babeczki z tajnym składnikiem z maślanym kremem kajmakowym.

3. Bezglutenowe babeczki orzechowe z kremem kawowym na bazie bezy.


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Babeczki lub też cupcake’i to jeden ulubionych wypieków Anny. Idealnie nadają się na każde przyjęcie, a dzięki temu, że istnieje ogromna dowolność w doborze i ciasta i kremu, spełnią oczekiwania każdego łasucha.

Na tych warsztatach upieczemy trzy rodzaje babeczek: cytrynowe i czekoladowe – z zaskakującymi składnikami, oraz bezglutenowe orzechowe. Do tego zrobimy od podstaw trzy rodzaje kremów: na bazie serka mascarpone, na bazie bezy włoskiej i maślany. Anna pokaże też jak napełnić rękaw cukierniczy, aby nie zrobić przy tym zbyt dużego bałaganu oraz jak prowadzić tylkę, aby powstały piękne dekoracje.

Zapraszamy smile

Prowadzący:
Anna Urbańczyk

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, z zawodu asystentka, z pasji domowy cukiernik. Miłośniczka książek i dobrego jedzenia. W myśl zasady, że mili ludzie karmią innych ciastem, obdarowuje swoimi wypiekami wszystkich dookoła.

więcej ►