Babeczkowe SzaleństwoData: 31.07.2017 godz. 17:00


Czas trwania: 3-4 h


Wolne miejsca: 6


Cena: 120 zł    cena zawiera →


Menu:

Babeczki tradycyjne waniliowe,

Babeczki bajecznie czekoladowe

Babeczki bezglutenowe kokosowe,

trzy rodzaje kremów: na bazie domowego budyniu, na bazie bezy szwajcarskiej i na bazie serka mascarpone


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Babeczki lub też cupcak’i to jeden z moich ulubionych wypieków. Idealnie nadają się na każde przyjęcie, a dzięki temu, że istnieje ogromna dowolność w doborze i ciasta i kremu, spełnią oczekiwania każdego łasucha. Na tych warsztatach upieczemy trzy rodzaje babeczek: tradycyjne waniliowe, bajecznie czekoladowe i bezglutenowe kokosowe. Do tego zrobimy od podstaw trzy rodzaje kremów: na bazie domowego budyniu, na bazie bezy szwajcarskiej i na bazie serka mascarpone. Pokażę też jak napełnić rękaw cukierniczy, aby nie zrobić przy tym zbyt dużego bałaganu oraz jak prowadzić tylkę, aby powstały piękne dekoracje.

Zapraszam smile

Prowadzący:
Anna Urbańczyk

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, z zawodu asystentka, z pasji domowy cukiernik. Miłośniczka książek i dobrego jedzenia. W myśl zasady, że mili ludzie karmią innych ciastem, obdarowuje swoimi wypiekami wszystkich dookoła.

więcej ►