Akademia whisky - Whisky oraz piwo torfoweData: 20.04.2018 godz. 18:00


Czas trwania: 2h


Wolne miejsca: 9


Cena: 90 zł    cena zawiera →


Menu:

Degustacje 4 whisky:
Single Malt Islay: Laphroaig 10 Y0
Blended whisky
oraz whisky spoza Szkocji
piwa leżakowane w beczkach/torfowe


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Whisky, czyli “woda życia” (uisge beatha), oraz piwo, to trunki, o których można rozmawiać bez końca. Rozmowa o historii, produkcji i typologii tych trunków jest jednak o wiele przyjemniejsza, kiedy możemy skosztować torfową whisky Laphroaig 10 oraz piwa z podobnymi nutami. Porównamy surowce, produkcję, cechy sensoryczne a także historię piwa oraz whisky. Tak przyjemny wieczór z nutami torfowymi zapowiada się właśnie w studiu kulinarnym Przystanek 11.

Prowadzący:
Michał Kopeć

Od 14 lat w branży piwnej oraz eventowej.

Międzynarodowy sędzia piwny BJCP. Sędzia Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Współpracuje m.in. z Business Horeca Club, Maciej Chołdrych, ITBC. Prowadzi bloga browarnicy.pl oraz fanpage Piwo (13 tysięcy obserwujących).

Organizuje i realizuje piwne eventy oraz degustacje piw świata również w języku angielskim i gwarze śląskiej. Prowadzi regularne panele degustacyjne w… więcej ►