Akademia piwa- Piwna rewolucja w PolsceData: 16.11.2018 godz. 18:00


Czas trwania: 2h


Wolne miejsca: 16


Cena: 150 zł    cena zawiera →


Menu:


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Wspólnie z międzynarodowym sędzią piwnym BJCP sprawdzimy najciekawsze propozycje polskiego kraftu na jesień 2018. To są aktualne premiery, najważniejsze piwa najważniejszych browarów kontraktowych, a także sztosy - ekstremalnie dobre i ekstremalnie drogie interpretacje najlepszych stylów piwnych. Co najmniej 5 piw. Lista piw jest aktualizowana do końca października.

Podczas spotkania porozmawiamy również o piwnych faktach i mitach, przypomnimy sobie techniki degustacji oraz zajrzymy do pojemników z chmielem, piołunem i wędzoną solą.

Dla każdego uczestnika: - materiały szkoleniowe i certyfikat.

Prowadzący:
Michał Kopeć

Od 14 lat w branży piwnej oraz eventowej.

Międzynarodowy sędzia piwny BJCP. Sędzia Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Współpracuje m.in. z Business Horeca Club, Maciej Chołdrych, ITBC. Prowadzi bloga browarnicy.pl oraz fanpage Piwo (13 tysięcy obserwujących).

Organizuje i realizuje piwne eventy oraz degustacje piw świata również w języku angielskim i gwarze śląskiej. Prowadzi regularne panele degustacyjne w… więcej ►