Akademia Piwa - Najlepsze Piwo Świata - część 2Data: 21.09.2018 godz. 18:00


Czas trwania: 2h


Wolne miejsca: 0


Cena: 150 zł    cena zawiera →


Menu:

Boon Oude Geuze Black Label (Gueuze)

Harviestoun Ola Dubh 16/18 YO (Old Ale)

Schneider Weisse Tap X Mein Cuvée Barrique (Weizenbock)

Mikkeller 黑 Black (Imperial Stout)

Olimp Jopejskie (45°Blg, Traditional Ale)


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Wspólnie z międzynarodowym sędzią piwnym BJCP sprawdzimy czy istnieje coś takiego jak “Najlepsze piwo świata”. Degustować będziemy piwa z rankingu Top 50 serwisu Ratebeer.com m.in. Jopejskie z browaru Olimp (45°Blg!) oraz Boon Oude Gueuze Black Label. Niektóre propozycje porównamy z piwami, które otrzymały najniższe noty. Zastanowimy się,czy słusznie.

Podczas spotkania porozmawiamy również o piwnych faktach i mitach, przypomnimy sobie techniki degustacji oraz zajrzymy do pojemników z chmielem, piołunem i wędzoną solą.

Prowadzący:
Michał Kopeć

Od 14 lat w branży piwnej oraz eventowej.

Międzynarodowy sędzia piwny BJCP. Sędzia Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Współpracuje m.in. z Business Horeca Club, Maciej Chołdrych, ITBC. Prowadzi bloga browarnicy.pl oraz fanpage Piwo (13 tysięcy obserwujących).

Organizuje i realizuje piwne eventy oraz degustacje piw świata również w języku angielskim i gwarze śląskiej. Prowadzi regularne panele degustacyjne w… więcej ►