Akademia Piwa - Najlepsze Piwo Świata - część 2Data: 21.09.2018 godz. 18:00


Czas trwania: 2h


Wolne miejsca: 8


Cena: 150 zł    cena zawiera →


Menu:

Boon Oude Geuze Black Label (Gueuze)

Harviestoun Ola Dubh 16/18 YO (Old Ale)

Schneider Weisse Tap X Mein Cuvée Barrique (Weizenbock)

Mikkeller 黑 Black (Imperial Stout)

Olimp Jopejskie (45°Blg, Traditional Ale)


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Wspólnie z międzynarodowym sędzią piwnym BJCP sprawdzimy czy istnieje coś takiego jak “Najlepsze piwo świata”. Degustować będziemy piwa z rankingu Top 50 serwisu Ratebeer.com m.in. Jopejskie z browaru Olimp (45°Blg!) oraz Boon Oude Gueuze Black Label. Niektóre propozycje porównamy z piwami, które otrzymały najniższe noty. Zastanowimy się,czy słusznie.

Podczas spotkania porozmawiamy również o piwnych faktach i mitach, przypomnimy sobie techniki degustacji oraz zajrzymy do pojemników z chmielem, piołunem i wędzoną solą.

Prowadzący:
Michał Kopeć

Od 13 lat w branży. Międzynarodowy sędzia piwny BJCP. Piwowar domowy. Sędzia piwny Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Prowadzi bloga Browarnicy.pl oraz fanpage Piwo (ponad 13 tysięcy obserwujacych). Realizuje imprezy, szkolenia oraz imprezy piwne również w języku angielskim, a nawet w gwarze śląskiej. Pisze muzykę i teksty o piwie dla zespołu Piwna Formacja. Prowadzi również degustacje whisky - dotyczące głównie regionu… więcej ►