Akademia kawy - lekcja drugaData: 25.01.2018 godz. 18:00


Czas trwania: 2,5 h


Wolne miejsca: 14


Cena: 90 zł    cena zawiera →


Menu:

Cupping, podczas którego porównamy 6 kaw pochodzących z różnych stron świata.
Oraz zaprezentowanie takich metody jak:
- Aeropress
- Drippier
- Kalita
- Clever Dripper
- Syfon


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
Zapisy: kontakt@przystanek11.pl
Po wysłaniu zgłoszenia na powyższy adres mailowy nastąpi mailowe potwierdzenie uczestnictwa, w którym zostaną przesłane informacje o koniecznej wpłacie za udział.

Popularność manualnych technik przygotowywania kawy, z roku na rok staje się coraz większa. Coraz rzadziej spotykamy się z pytaniami: Jaki ekspres kupić do domu?, zamiast tego częściej słyszymy: Co jest lepsze Aeropress czy V60? Spotkanie rozpocznie cupping, podczas którego porównamy 6 kaw pochodzących z różnych stron świata. Będzie to okazja do poznania nowych smaków i kontaktu z kawą najwyższej jakości. W kolejnej części warsztatów zaprezentujemy najciekawsze metody przygotowania kawy, przy użyciu specjalistycznych gadżetów.

Prowadzący:
Adam Laska

Barista z wieloletnim doświadczeniem, właściciel moblilnej kawiarni oraz marki KAFAR. Trener baristów, prowadzi szkolenia, warsztaty, przybliżając uczestnikom tajniki parzenia kawy. Specjalizuje się w sektorze speciality coffee - najwyższej jakości ziaren. Jest współprowadzącym kanał na Youtube o nazwie www.Czajnikowy.pl, odpowiadając za odcinki poświęcone kawie.

więcej ►