Matteo Brunetti

Matteo Brunetti jest youtuberem, finalistą 6 edycji programu MasterChef. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Wielokrotnie dał temu dowód zaskakując jurorów i zaskarbiając sobie tym sympatię widzów popularnego programu. Finalnie znalazł się w najlepszej czwórce uczestników.

Matteo jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Jego pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzi z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem. Młody Włoch skończył ekonomię w Rzymie, jest licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. W wolnych chwilach, których ma coraz mniej, podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków. Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia, cieszy się ogromną popularnością wśród internetowej społeczności. Fani uwielbiają go za niesamowite poczucie humoru, wrodzony wdzięk i łamaną polszczyznę.

Kanał YouTube prowadzony przez Matteo, z włoskimi przepisami, łatwymi do odwzorowania w domu (youtube.com) coraz dynamiczniej się rozwija.

Prowadzi warsztaty: